PIOSENKA TYGODNIA

Linkin Park
Burn it Down

wtorek, 8 maja 2012

Ciastek + kilka informacji (20 obrazek)

Witam wszystkich! (jeżeli ktokolwiek tu jeszcze zagląda) Wiem, że ostatnio nie było żadnej notki, ale postanowiłam stworzyć coś całkiem nowego na blogu, a mianowicie coś, co pewnie zaobserwowaliście wchodząc na tego bloga. Tak - kilka dni temu zrobiłam nowy szablon bloga, ponieważ tamten mi się już znudził. Poza tym był jakiś taki szary - przygnębiający. Postawiłam na odcienie beżu i brązu, aby na blogu było jasno i letnio. Jak wam się podoba? Opinie pozostawcie w komentarzach :)

Ale pomijając kwestie wyglądu, mam do was pytanie - dlaczego jest tak mało komentarzy pod ostatnia notką? Myślałam, że będą chociaż 2, ale przynajmniej jest chociaż jeden (Shuuya, dzięki ci za to! I za odnalezienie starego Interface bloggera ;p). Choć w sumie to moja wina - powinnam bardziej się postarać z utrzymaniem tego bloga, dlatego mam zamiar dzisiaj skomentować przynajmniej 30 blogów - może wtedy ktoś mnie odwiedzi? Przynajmniej mam taka nadzieję.

Dobra, teraz wreszcie przejdę do tematu notki. Jeżeli ktoś przeczytał ten mały dopisek na końcu poprzedniego wpisu, to wie, że będzie to coś nowego. A mianowicie - mały wyszywany ludzik! Taak, wiem, że jest trochę nieudolny, ale to moje pierwsze wyszywane dzieło. Niektórym może przypominać laleczkę VooDoo, ale zapewniam, ze takich właściwości nie ma ;p

A o to i on - nazwałam go CIASTEK:


I jak się wam podoba? :)

5 komentarzy:

 1. ale milusi ten ciastek:)

  Zapraszam na nowy post oraz do zagłosowania na mnie w konkursie:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Chic and stylish like always! Take a look at my blog and if u like we can follow each other! :)

  FashionSpot.ro

  OdpowiedzUsuń
 3. ŚWIETNY WYGLĄD BLOGA!
  Dodałem do obserwowanych, liczę na rewanż.

  OdpowiedzUsuń